popis
Róbert Zymberi

Róbert Zymberi

Marketing analyst

Moje srdcovky

Modlitba za Owena Meanyho
Stopárov sprievodca galaxiou
Elon Musk
Teroristov syn
Klub nenapraviteľných optimistov
Róbert Zymberi (Marketing analyst) pridal recenziu ku knihe Svet podľa Filka
Štvrtok, 23.02. 2017

Kniha Svet podľa Filka je zbierkou analýz človeka, ktorého niekoľko štastnejších ľudí sledovalo už počas jeho bohužiaľ krátkeho života. Martin bol skvelým odborníkom na mnoho tém, rád rozprával, písal, analyzoval a uprednostnil záujmy Slovenska nad jeho osobnými, keď dal prednosť práci v štátnom sektore nad súkromnou sférou.

Výsledkom jeho analýz sa ročne ušetrilo veľa peňazí, dokázal spájať ľudí spôsobom na Slovensku nevídaným a hľadať to najlepšie zo všetkých možností. Vždy a všade. Čestne a otvorene komunikoval o problémoch.

Knihu odporúčam všetkým, ktorí majú záujem sa dozvedieť viac o práci tohto výnimočného človeka.

Svet podľa Filka
Martin Filko · Vydavateľstvo: Slovart, 2016

Kniha textov Martina Filka (1980 - 2016) prináša plastický pohľad na jednu z najvýraznejších osôb slovenského verejného života posledného desaťročia. Editori vybrali jeho najlepšie články z...

Naša cena: 12,95 €
Róbert Zymberi (Marketing analyst) pridal recenziu ku knihe Nezabíjajte vtáčika
Utorok, 21.02. 2017

Táto kniha niekoľkonásobne predčila moje očakávania. Je nielen napínavá a poučná, ale má aj výchovný charakter. Veľmi ma bavila a zhltol som ju doslova na jeden čitateľský hlt. Odporúčam každému, kto si chce prečítať niečo o tom, ako sa spoločnosť kedysi k sebe správala nielen na základe farby pleti, ale aj podľa pôvodu rodiny. Pre mňa osobne aj veľmi pôsobivé morálne ponaučenie o tom, ako sa má vychovávať dieťa v časoch predsudkov.

Nezabíjajte vtáčika
Harper Lee · Vydavateľstvo: Ikar, 2016

V tridsiatych rokoch dvadsiateho storočia zasiahne Spojené štáty hospodárska kríza, hoci ospalého provinčného mestečka Maycomb v Alabame sa dotkne len okrajovo. V tom období je najväčšou starosťou dvoch súrodencov...

Naša cena: 12,26 €
Róbert Zymberi (Marketing analyst) pridal recenziu ku knihe Teroristov syn
Streda, 29.06. 2016

Veľmi zaujímavá kniha o tom, aká dokáže byť láska slepá, o tom, že veci v živote sa dajú meniť, aj keď nám výchova káže inak. O tom, že nás neformujú iba naši rodičia, ale aj ďalšie sociálne skupiny. A v neposlednom rade o porozumení, ktoré v dnešnom svete začína tak trošku chýbať.

Teroristov syn
Zak Ebrahim, Jeff Giles · Vydavateľstvo: NOXI, 2016

Kniha Teroristov syn prináša neobyčajný pohľad na svet terorizmu – úprimnú spoveď amerického chlapca Zaka Ebrahima, vychovávaného otcom El-Sayyidom Nosairom. Vznikla z úspešnej prednášky v rámci TED konferencií...

Naša cena: 10,36 €
Písanie je pre mňa jednoducho myslenie cez moje prsty. (Isaac Asimov)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 404 689,05 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička