popis
Lenka Dubeňová

Lenka Dubeňová

Kníhkupkyňa

Moje srdcovky

Jedenásť minút
Na brehu Rio Piedra som si sadla a plakala
Láska a vojna
5 jazykov lásky
Rady skúseného diabla
Lenka Dubeňová (Kníhkupkyňa) pridala recenziu ku knihe Čierna kniha katolíckej cirkvi
Piatok, 19.04. 2013

Nemôžem povedať, že táto kniha je zlá. Vo svojej podstate zhŕňa všetky zverstvá ktoré sa páchali v mene Cirkvi. Ale pre mňa táto kniha, žiaľ nebola prelomová. Nič nové mi nepriniesla. To že sa bojovalo v mene Boha a ľudia vykonávali najhoršie zverstvá opäť len v mene Božom už dávno predsa vieme. Jediné s čím sa nestotožňujem je to, že veľmi rýchlo sa našiel vinník. Jediný vinník. A tým je Cirkev. Ale Cirkev je iba inštitúcia za ktorú sa schovávajú skutočný nepriatelia ľudstva.
Knihu odporúčam prečítať triezvo uvažujúcim ľudom, ktorý poznajú fakty a vedia si uvedomiť skutočnú realitu.

Čierna kniha katolíckej cirkvi
Michael Hebeis · Vydavateľstvo: NOXI, 2012

Katolícka cirkev si už dvetisíc rokov nárokuje vedúcu pozíciu vo sférach morálky a duchovna – a pritom veriacich podchvíľou znepokojuje škandálmi. Cirkevní predstavitelia reagujú vždy rovnako: tvária sa, že nič nevidia a nepočujú...

Naša cena: 10,90 €
Originálny spisovateľ nie je ten, čo nikoho nenapodobňuje, ale ten, ktorého nemôže nikto napodobniť. (François-rené De Chateaubriand)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 492 303,42 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička