popis
Filip Hrivnák

Filip Hrivnák

kníhkupec - brigádnik

Moje srdcovky

Opričníkov deň
Doktor Spánek
Letné svetlo a potom príde noc
To
Tajný deník Adriana Molea
Filip Hrivnák (kníhkupec - brigádnik) pridal recenziu ku knihe Opričníkov deň
Sobota, 06.05. 2017

Sorokinove Rusko. Utopické Rusko. Absurdné Rusko. Zábavné Rusko. Plus Štrasserov preklad. Autentický jazyk. = To je útla knižka, ktorú si chcete prečítať.

Opričníkov deň
Vladimír Sorokin · Vydavateľstvo: Kalligram, 2008

Strhujúci príbeh z blízkej budúcnosti Ruska z roku 2028. Kniha zachytáva jediný deň zo života opričníka Andreja Daniloviča Komjagu, jej hlavného hrdinu, ale aj rozprávača...

Naša cena: 6,28 €
Filip Hrivnák (kníhkupec - brigádnik) pridal recenziu ku knihe Drak sa vracia
Sobota, 06.05. 2017

Nie, žiadne fantasy! Ale slovenská príroda a slovenčina presýtené tým najkrajším lyrizmom. Vráťte sa k povinnému čítaniu a dovoľte Dobroslavovi Chrobákovi, aby vám rozpovedal príbeh, ktorý patrí k tomu najlepšiemu, čo ponúkla naša naturistická próza. Sľubujem vám, že nebudete banovať.

Drak sa vracia
Dobroslav Chrobák · Vydavateľstvo: Ikar, 2013

Román Drak sa vracia je jedným z troch diel, ktorými sa začína nový edičný rad prinášajúci širokým čitateľským vrstvám najhodnotnejšie diela slovenskej medzivojnovej prózy (popri ňom vyjdú diela Tri gaštanové kone a Švantnerova Dáma)...

Naša cena: 8,46 €
Čítanie = najlepšie učenie. (Alexander Sergejevič Puškin)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 563,55 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička