popis
Anna Porubcová

Anna Porubcová

junior markeťátko

Moje srdcovky

Ubavit se k smrti
...ismy, jak chápat módu
Anna zo Zeleného domu
Malý princ
Harry Potter 1 - 7
Anna Porubcová (junior markeťátko) pridala recenziu ku knihe Do plaviek
Pondelok, 13.08. 2018

Do plaviek
Eva Borušovičová · Vydavateľstvo: Slovart, 2018

Prečo do plaviek? Pretože táto kniha je plná textov, ktoré mnohé veci odhaľujú a ponúkajú návod, ako preplávať životom, láskou, manželstvom, rodičovstvom, každodennými radosťami aj...

Naša cena: 9,99 €
Anna Porubcová (junior markeťátko) pridala recenziu ku knihe Walk Through Walls
Piatok, 06.01. 2017

Marinu túžite stretnúť. Kto nemá to šťastie osobne, intenzívne mu v tom pomôže kniha jej spomienok. Spoznáte ju ako dieťa partizánov, hlboko poznačených zhubnou silou vojny. Ako ženu, ktorá sa zamiluje do nesprávnych mužov. Ako bytosť, ktorej odhodlanie spoznávať vlastné duchovné aj telesné hranice vás neraz pripraví na pár sekúnd o dych. No a predovšetkým ako poprednú osobnosť svetového performance umenia, determinovanú vo všetkom svojou prácou. Perfekcionalizmus, intuícia a túžba odovzdať ľudstvu úprimné posolstvá o prekonávaní strachov, ktorým všetci čelíme.

Walk Through Walls
Marina Abramović · Vydavateľstvo: Penguin Books, 2016

Marina Abramovic has been making groundbreaking art for 50 years, and now turns her gaze inward, to reveal her past with utter candor in a narrative guaranteed to shock and delight. After withstanding a difficult childhood, she met Ulay, a performance ...

Naša cena: 28,95 €
Šťastní sú tí, ktorí dožičia sluchu slová mŕtvych - to jest, ktorí čítajú dobré diela a rozjímajú o nich. (Leonardo Da Vinci)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 520 815,83 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička